धरमपुर साकोस द्वारा बिपन्न बिद्यार्थीलाई स्वीटर बितरण

0
528

शिवसताक्षी/ झापाको शिवसताक्षी १मा रहेको धरमपुर साकोसले आज ९० जना सामुदायिक  बिध्यालयका बिपन्न बिद्यार्थीहरुलाइ न्यानो स्वीटर बितरण गरेको छ ।

साबिक धरमपुर गाबिस हाल शिवसताक्षी नपा २र ३ मा रहेको आधारभुत तहको ३वटा सामुदायिक बिध्यलयका बिपन्न बिध्यार्थीहरुलाइ ३०/३० जनालाई न्यानो स्वीटर बितरण गरेको सस्थाका ब्यबस्थापक बिनोद ढकालले जानकारी दिए ।उनका अनुसार सस्थाले सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्दै जाडोमा न्यानो स्वीटर बितरण गरिएको हो ।

सामुदायिक बिद्यालयमा बिपन्न परिवारका छोरा छोरीहरु अध्यापन गर्ने भएकोले जाडो मौसममा थोरै भएपनि राहात होस भनेर स्वीटर बितरण गरेको सस्थाका अध्यक्ष कुमर शंकरले बताए । स्वीटर बितरण गरिएका बिध्यलयहरु क्रमश: हिमालय आ बी., पाथिभरा आ.बी.र शान्ती आधारभुत बिध्यलय रहेका छ्न । नगरको दक्षिण पस्चिम भेल्ट्मा रहेका यि ३वटै बिध्यलयमा सस्थाका पदाधिकारी ,कर्मचारी साथै बिध्यलय ब्यबस्थापन समितिका पदाधिकारी र शिक्षक प्रतिनिधिहरुको रोहबरमा स्वीटर बितरण गरिएको बताइएको छ । सस्थाले अघिल्लो बर्ष पनि साबिक धरमपुर गाबिसका ३वटै मा बि बिध्यलयका ९० जना बिपन्न बिध्यर्थीहरुलाइ स्वीटर बितरण गरेको थियो ।

शिवसताक्षी १स्थित धरमपुर बजारमा मुख्य कार्यलय रहेको धरमपुर बचत तथा ऋण सहकारी सस्थाको शिवसताक्षी २ स्थित मङ्ग्लबारेमा सेवा केन्द्र रहेको छ।

फेसबूकमा कमेन्ट्स गर्नुहोस्

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here