प्रगति युवा क्लब काे तेस्रो साधारण सभा सम्पन्न, सुजन बजगाईंको नेतित्वमा बन्यो नयाँ समिति

0
308

दमक / झापा दमक २ प्रगति चाैक मिलडाँडा रहेकाे प्रगति युवा क्लब काे तेस्रो साधारण सभा शुक्रबार सम्पन्न भएको छ ।

क्लबका अध्यक्ष भरत दुलालको सभापतित्व तथा दमक नगरपालिकाका प्रमुख राम थापाको प्रमुख आथित्यतामा क्लबको तेस्रो साधारण सभा सम्पन्न भएको हो । साधारण सभामा अध्यक्ष दुलालले वार्षिक प्रतिवेदन पेश गरेका थिए ।

क्लबले सो साधारण सभाबाट ११ सदस्यीय नया कार्य समिति समेत चयन गरेको छ । स्थानिय स्तरमा बिभिन्न समाजिक गतिबिधि गर्ने उध्येश्यले स्थापना भएको क्लबको नयां समितिको अध्यक्षमा सुजन बजगाईं उपाध्यक्षमा बालकृष्ण दाहाल सचिबमा खेम खनाल, सहसचिबमा सिता माया दुलाल, कोषाध्यक्षमा गेह कुमारी श्रेष्ठ र सदस्यहरूमा सोमनाथ दुलाल, टिकादेवि श्रेष्ठ, सविना श्रेष्ठ, अनामिका खरेल, तुलसा माझी र बालिका दाहाल रहेका छन् ।

लेखा समिति तर्फ संयोजक केदार खनाल, सदस्य प्रतिमा दुलाल र बद्री प्रसाद दाहाल रहेका छन् । त्यस्तै संस्थाले तीन सदस्यीय सल्हाकार समिति समेत चुनेको छ । जसको संयोजकमा रवीन्द्र अधिकारी, सदस्य युवराज दुलाल, गिरिधारी बजगाईं रहेका छन् ।

विभिन्न समयमा सामाजिक काम गर्दै आएको संस्थाले साधारण सभाको अवसरमा विभिन्न आन्तरिक खेल म्यूजिकल चेयर र हाँडी फोर समेत सम्पन्न गरेको छ । म्यूजिकल चेयरमा प्रतिमा दुलाल, हाँडी फोर मा बालकृष्ण हादल विजयी भएका थिए । विजेतालाई नव अध्यक्ष सुजन बजगाईले पुरस्कार वितरण गरेका थिए ।

सो अवसरमा नवनिर्वाचित अध्यक्ष बजगाईले ७९/८० को कार्य योजना समेत प्रस्तुत गरेका थिए ।

फेसबूकमा कमेन्ट्स गर्नुहोस्

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here