डि पि एलकाे शाखा खुल्ने क्रम जारी, राजिव खनालको संयोजकत्वमा बुटवल शाखा गठन

बुटवल, ७ पुस । डाईनामिक पब्लीक लाईब्रेरीको बुटवल शाखा गठन भएको छ । बुधबार बुटवगलमा भएको छलफलबाट युवा व्यवसायी राजिव खनालको संयोजकत्वमा शाखा गठन गरिएको हो ।

संस्थाको बरिष्ठ उपाध्यक्षमा आविश्कार खनाल, उपाध्यक्षहरुमा आविश्कार पराजुली, आशा कार्की, महासचिवमा बिनोद पौडेल, कोषाध्यक्षमा युवराज बञ्जाडे, सहसचिवमा आयुष पौडेल, सह कोषाध्यक्षमा पारस मरासीनी सर्वसम्मत रुपमा चयन भएका छन् ।

संस्थाको सदस्यहरुमा अच्युत टण्डन, कृष्ण भण्डारी, प्रभात अर्याल, शिशिर न्यौपाने, सविन ज्ञवाली, महेश पौडेल, दिनेश न्यौपाने, रचना पौडेल र स्वीकृति तिवारी चयन भएका हुन् । संस्थाको प्रेस सल्लाहकारमा आचार्य प्रदीप, सल्लाहकारमा अशोक गौतम र कानुनी सल्लाहकारमा बिन्दु भुषाल चयन भएका छन् ।

डाईनामिक पब्लीक लाईब्रेरीले जनतामा “पठन संस्कृतिको विकास तथा सकारात्मक सोच सहितको सु – संस्कृत युवा नेतृत्व” लाई मूल कार्य गर्ने बुटवल शाखाका संस्थापक नवनिर्वाचित अध्यक्ष राजिव खनालले बताए।

हाल सम्म १३ वटा शाखा खाेलि सकेकाे डाईनामिक पब्लीक लाईब्रेरीकले  पठन संस्कृतिको विकासका लागि लाईब्रेरीकाे  शाखा बिस्तारै देशभर खाेल्दै लगिने डि पि एलका संस्थापक अध्यक्ष भेषराज न्याैपानेले जानकारी दिए ।

फेसबूकमा कमेन्ट्स गर्नुहोस्