बालबालिकालाई किवानीज क्लव अफ दमकको सहयोग

झापा, दमकमा रहेको किवानीज क्लब अफ दमकले किवानिज एक दिन कार्यक्रम अन्तर्गत हाम्रो बालआश्रममा रहेका बालबालिकाहरु लाई खाद्धय सामग्री हस्तान्तरण गर्दै दशै शुभकामना आदानप्रदान गरेको छ ।

हाम्राे बालआश्रमका सचिव साजन श्रेष्ठलाई किवानिज क्लवका अध्यक्ष रवि केसीले चामल भुजा,मासु,चिउरा लगायतका सामाग्री हस्तान्तरण गरेका छन् । त्यसै गरी क्लबले पाणिनि माविमा अध्ययन गर्ने एक विपन्न विध्यार्थीलाई पनि खाद्य सामाग्री हस्तान्तरण गरीएकाे छ  ।  दमक ९ निवासी   अमृता राजबंसीलाइ क्लबले  एक वर्ष देखी अभिवावकत्व ग्रहण गर्दै सहयाेग गरेकाे छ  ।  सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा बिध्यालयका प्रअ टिका भन्डारी क्लबका अध्यक्ष रवी केशी, इलेक्ट प्रेसीडेन्ट शशी राज बिस्ट लगायत बका  पदाधीकारी हरुको सहभागीता रहेको थियो ।

किवानीज क्लब अफ दमक समाजसेवा गर्ने उदेश्यले एक वर्ष अगाडी गठन भएको हो । प्रत्येक वर्ष अक्टुवर बिश्वभरीनै किवानिज वान डे कार्यक्रम अन्तर्गत बिभन्न कार्यक्रम गरी मनाइने गरीएको कुरा  क्लबका उपाध्यक्ष गोबिन्द राज कट्टलले जानकारी दिए ।

फेसबूकमा कमेन्ट्स गर्नुहोस्